ŠKOTSKI PREMIERSHIP / Vatreni dominiraju i u klubovima: Barišić podijelio dvije asistencije u pobjedi Rangersa

Hrvatski napadač Antonio Mirko Čolak nije bio u sastavu Rangersa

28.12.2022.
23:38

Vrlo lako su nogometaši Rangersa upisali nova tri boda u domaćem prvenstvu te su u domaćem susretu 19. kola svladali Motherwell s 3-0.

Cijelu utakmicu za Rangers je odigrao hrvatski reprezentativac Borna Barišić koji se istaknuo s dvije asistencije, obje u prvom poluvremenu. Prvo je asistirao Morelosu u 13. minuti koji je pogodio za 1-0, dok je u 39. minuti dodao Goldsonu za 2-0. Konačnih 3-0 postavio je Tillman u 63. minuti.

Na ljestvici je Rangers i dalje drugi te ima devet bodova manje od Celtica (45-54). U ovom kolu Celtic je lako u gostima svladao Hibernian s 4-0. Dva pogotka je postigao Mooy, dok su po jedan dodali japanski nogometaši Maeda i Furuhashi. Hrvatski reprezentativac Josip Juranović utakmicu je odgledao sa Celticove klupe za pričuve.