REAL MADRID – ROMA 3-0: / Roma pregažena na Bernabeu, Modrić sjajnom asistencijom okrunio pobjedu

Odigrao se drugi dan nove sezone nogometne Lige prvaka

19.9.2018.
22:30

Aktualni trostruki europski prvak Real Madrid pobjedom je krenuo u obranu naslova u Ligi prvaka. U susretu 1. kola G skupine 'Kraljevski klub' je u Madridu pobijedio Romu 3-0 u susretu u kojem je Luka Modrić upisao asistenciju i stoti nastup u Uefinim klupskim natjecanjima.

Za kapetana hrvatske vrste bio je to 71. nastup u Ligi prvaka, a još 29 je upisao u ostalim europskim natjecanjima.

Real je od prve minute dominirao i nizao prilike, no Roma se odlično držala sve do 44. minute kada je Isco zabio sjajan pogodak iz slobodnog udarca.

Roma je u drugom dijelu zaigrala otvorenije što je Real iskoristio postigavši u 58. minuti i drugi gol nakon brze kontre. Modrić je fantastično proigrao Garetha Balea koji je sjajno pucao iskosa i zabio za 2-0. Točku na i stavio je Mariano Diaz sjajnim golom u sudačkoj nadoknadi za uvjerljivu pobjedu europskog prvaka. Modrić je na terenu proveo 85 minuta kada je uz ovacije Bernabeua zamijenjen. Ante Ćorić nije niti doputovao u Madrid zbog problema sa žuljevima.

U drugom susretu iz skupine G Viktorija Plzen i CSKA Moskva su igrali 2-2.

Real Madrid - Roma Rezultati uživo

90+3' - Kraj utakmice na Bernabeu.

90+2' - GOOOOOL! Ovo je točka na i u velikoj pobjedi Madrida! Sjajan pogodak s lijevog boka, van kaznenog prostora, Mariana Diaza!

88' - Velika šansa za Romu! Pellegrini je sa desne strane uputio oštar centaršut - prvi na lopti je Edin Džeko, ali njegov udarac glavom brani Keylor Navas.

79' - Kakva akcija Madrida! Isco se sjurio niz lijevo krilo, izbacio jednog braniča, ubacio u sredinu. Tamo je Asensio izveo sjajnu fintu, ali njegov šut brani još jednom Robin Olsen.

73' - Rijetka šansa za Romu - Under je dodao Schicku, ali Čeh je opalio daleko iznad gola!

67' - Madrid nije pustio nogu s gasa - ovoga puta Asensio šutira sa desne strane, ali ide pored gola.

58' - GOOOOL! Sjajna kontra Madrida! Bale je primio loptu nakon sjajnog proigravanja Modrića i zakucao loptu u malu mrežicu!

51' - Madrid je sada u potpunosti preuzeo konce igre - Bale je sjajno pucao i njegov udarac završava u gredi!

50' - Odlična kontra Madrida! Benzema se sjurio u kazneni prostor Rome, odlično pronašao Balea, ali Velšanin promašuje loptu!

46' - Počelo je drugo poluvrijeme.

45+2' - Kraj prvog poluvremena!

RONALDO KAŽNJEN ZBOG NEVIĐENE GLUPOSTI: /

Portugalac zaradio prvi crveni karton u Ligi prvaka

45' - GOOOOOL! Igrači Rome su bili neoprezni i napravili prekršaj tik pred kaznenim udarcem, a iz slobodnog udarca je Isco fenomenalno pogodio preko živog zida! Olsen nije imao šanse.

37' - Odličan korner Tonija Kroosa - Ramos je najviši u skoku ali njegov udarac u novi korner izbija Robin Olsen

25' - Dobar udarac Tonija Kroosa van šesnaesterca, lopta ide pored gola.

16' - Marcelo silovito udara sa dvadesetak metara, lopta ide preko gola.

15' - Evo i prve šanse za goste - Cengiz Under je bio prvi na jednoj dugoj lopti, ali njegov volej iz daljine ide pored gola.

8' - Nova velika šansa za Madrid! Modrić se odlično oslobodio igrača na sredini i podvalio loptu za Isca, ali Olsen sjajno brani udarac španjolskog reprezentativca!

4' - Prva šansa na utakmici za Madrid! Bale je došao do šuta u opasnoj zoni, ali njegov udarac ide uz vratnicu Robina Olsena!

1' - Počela je utakmica u Madridu!