UTAKMICA ZA PAMĆENJE U SJENI SUDAČKE POGREŠKE: / Simeone bjesni, pogledajte kako je sudac pokrao Atletico

8.2.2017.
8:26
Screenshot

Bila je to dramatična utakmica u kojoj je sudac pokazao tri crvena kartona te u kojoj je Atletico imao veliku priliku ali je Gameiro promašio jedanaesterac dok je sudac poništio čisti pogodak Antoinea Griezmanna.

LUDA UTAKMICA NA CAMP NOU: /

Pala dva gola, podijeljena tri crvena, teška sudačka pogreška i promašen penal

Upravo je ta situacija razbjesnila Diega Simeonea.

"Suđenje? Sve ste vidjeli. Nema se tu što više reći. Normalni smo ljudi, pričat će se o tome", rekao je Argentinac.

Dodao je i kako je utakmica bila sjajna te da bi želio da je njegova momčad igrala loše, ali da je izborila finale.

Barcelona je, inače, do vodstva stigla u 43. minuti, nakon što je Moya kratko odbio loptu nakon udarca Lea Messija sa ruba šesnaesterca, a na nju natrčao Luis Suarez i poslao ju pokraj nemoćnog vratara Atletica.

U 80. minuti Francuz Kevin Gameiro izborio je, ali i promašio kazneni udarac. No, tri minute poslije iskupio se pogotkom za 1-1 nakon sjajnog dodavanja Antoinea Griezmanna.