UOČI STARTA LIGE PRVAKA: / Klubovi iz Manchestera ostali bez udarnih igala

14.9.2015.
14:57

Argentinski napadač je zadobio ozljedu koljena u subotnjoj gostujućoj pobjedi (1:0). Morao je napustiti igru već u 25. minuti, a tijekom nedjelje i ponedjeljka nije trenirao. Trener Manuel Pellegrini je potvrdio da Agüera neće biti protiv Juventusa, ali mogao bi biti spreman do subote kada na Etihad stiže Slaven Bilić sa svojim West Hamom.

ARSENAL SE POBJEDOM NAJAVIO DINAMU: /

Nigerijski tinejdžer u 90. minuti spasio City

Vraćaju se Silva i Sterling

Za navijače Manchester Cityja ipak postoje i dobre vijesti. David Silva i Raheem Sterling, koji su zbog ozljeda propustili dvoboj protiv Palacea, trebali bi biti spremni za Juventus.

A problema s prvim napadačem ima i Cityjev gradski rival Manchester United. Njegov je kapetan Wayne Rooney zadobio ozljedu bedrenog mišića zbog koje je propustio i subotnji derbi u kojem su njegovi suigrači s 3:1 svladali Liverpool.

Rooney i dalje nije spreman, pa ga neće biti u utorak u Nizozemskoj gdje United gostuje kod PSV-a u prvom nastupu u grupnoj fazi Lige prvaka nakon dvije godine. Od prve bi minute tako mogao zaigrati novopridošli Anthony Martial koji je debitirao protiv Liverpoola, ušavši u 65. minuti, a 20 minuta kasnije je postigao i premijerni gol u dresu novog kluba.