OVO JE BOLJELO / Povremeni Vatreni morao biti zamijenjen nakon teškog pada: 'To je bilo jako strašno...'

Krilni napadač ušao je u igru početkom drugog poluvremena, ali nakon samo 18 minuta bio je prisiljen napustiti travnjak

18.4.2023.
8:52
profimedia

U posljednjem susretu 30. kola talijanske Serie A nije bilo pobjednika, u Firenci su nogometaši Fiorentine i Atalante odigrali 1-1.

NASTAVAK SUKOBA /

Zločesti dečko talijanskog nogometa otkrio što se dogodilo između njega i Livaje: 'Želim reći nešto o njemu i Mourinhu...'

Atalanta je povela u 37. minuti nakon lijepog prodora Danca Maehlea koji je zabio za 1-0. No, Fiorentina je izjednačila početkom drugog poluvremena kada je dosuđen dvojbeni jedanaesterac uslijed, navodnog, igranja rukom Toloija. S bijele točke je miran bio Arthur Cabral koji je zabio za konačnih 1-1. Do kraja je Fiorentina bila bliže osvajanju preostala dva boda, ali je propustila dvije vrlo dobre prilike.

Atalanta je ostala na šestoj poziciji na ljestvici, dok je Fiorentina deveta.

Hrvatski nogometaš Josip Brekalo u igru je za Fiorentinu ušao početkom drugog poluvremena, ali je u 64. minuti nastradao nakon jednog zračnog dvoboja. Brekalo je nakon sudara pao na travnjak i udario glavom, nakon čega je pokušao nastaviti,ali nije se dobro osjećao i bio je prisiljen napustiti igru.

Trener Fiorentine Vicenzo Montella nakon utakmice je rekao: ''Brekalo je pretrpio gadan udarac u glavu i nije mogao ostati na terenu, ali mislim da to nije ništa ozbiljno i da će se brzo oporaviti.''

Također, navijači su reakcijama na Twitteru hvalili Brekala za njegov doprinos u drugom poluvremenu: ''Udarali su jako, ali ključno je bilo kada su prisilili Brekala da izađe iz igre nakon potresa mozga,a bio je ključna zamjena i dobro je igrao. Šteta.''

Je li riječ o potresu mozga ili nekoj lakšoj ozljedi još se ne zna, očekuje se da će iz Fiorentine vrlo skoro obavijestiti o stanju našeg reprezentativca s obzirom na to da im u četvrtak slijedi uzvratni susret četvrtfinala Konferencijske lige protiv Lecha iz Poznana.Na drugoj strani Mario Pašalić nije konkurirao za Atalantu u ovom susretu.