RIJETKI SU PRIMIJETILI TRENUTAK MUKA NA RUJEVICI: / Vatreni ušao u igru, a spiker jednom rečenicom bacio publiku u depresiju

17.11.2019.
11:19

Hrvatski nogometaši osigurali su nastup na EURU 2020 pobijedivši u dvoboju kvalifikacijske skupine E u Rijeci Slovačku s 3:1. Slovaci su na Rujevici poveli golom Roberta Boženika (32′), ali je Hrvatska u drugom poluvremenu uspjela preokrenuti i slaviti pogocima Nikole Vlašića (56′), Brune Petkovića (60′) i Ivana Perišića (74′). U 66. minuti je isključen slovački igrač Robert Mak.

Bila je to zadnja utakmica Hrvatske u skupini, koju su pobjedom nad Slovacima i osvojili. Hrvatskoj će to biti šesti nastup na europskim prvenstvima, a peti zaredom.

Hrvatska je pogotkom Perišića u 74. minuti riješila pitanje pobjednika i te posljednje minute bile su rezervirane za slavlje. Tribine na Rujevici navijanjem su pozdravljale Vatrene sve do 82. minute kad je iz igre izašao strijelac Ivan Perišić, a u igru ušao Mislav Oršić.

SNIMKE PREDSJEDNICE U EKSTAZI OBIŠLE HRVATSKU: /

Navijači su joj se smijali, društvene mreže je 'ubijaju'

Probuđene traume

"Novi igrač na terenu je Mislav Oršić. u svom posljednjem nastupu na Rujevici zabio je samo tri gola", rekao je službeni spiker po njegovom odlasku i prizvao traume riječke pubilike. Naime, Oršić je zabio hat-trick za Dinamo u pobjedi Modrih 5:0 u derbiju HNL-a.

Publika je neko vrijeme zanijemila na tu njegovu rečenicu, kao da su malo pali u depresiju, ali, srećom, brzo su se oporavile tribine Rujevice od tog mini-šoka.