TRENUTAK LUDOSTI TALENTIRANOG HRVATSKOG BRANIČA: / Pogledajte nakon kakvog poteza mu je sudac pokazao put u svlačionicu

Andrej Kramarić nije mogao nastupiti za svoj Hoffenheim

8.2.2020.
19:54
Screenshot

Nogometaši Wolfsburga i Fortune odigrali su 1-1 u dvoboju 21. kola Bundeslige, a kod domaćih je isključen hrvatski igrač Marin Pongračić.

Fortuna je povela preko Zimmermana u 13. minuti, a u 48. minuti je Pongračić zbog grubog starta dobio izravni crveni karton. Samo dvije minute Wolfsburg je izjednačio preko Steffena. Josip Brekalo je ostao na klupi Wolfsburga.

Snimku tog incidenta pogledajte OVDJE.

Hoffenheim je bez Andreja Kramarića poražen kod Freiburga s 1-0, a domaćinima je tri boda donio Waldschmidt iz penala u 40. minuti. "Fenjeraš" Paderborn je odigrao 1-1 kod petoplasiranog Schalkea, dok je Union Berlin slavio kod Werdera s 2-0. Do gostujuće pobjede stigao je i Mainz koji je s 3-1 bio bolji u Berlinu od Herthe, a sva tri gola za goste zabio je Šveđanin Quaison.