TREBA LI SE DINAMO NAKON OVOGA ZABRINUTI? / Njihov sljedeći protivnik upravo je masakrirao protivnike u ligi

18.10.2019.
21:19
Igor Kralj/PIXSELL

Sljedeći suparnik zagrebačkog Dinama u skupini C nogometne Lige prvaka, ukrajinski prvak Šahtar iz Donecka u susretu je 11. kola domaćeg prvenstva ostvario i 11. pobjedu svladavši kao domaćin u Harkivu Kolos iz Kovalivke s uvjerljivih 6:0.

Dvostruki strijelci za Šahtar bili su Junior Moraes (5', 61') i Taison (43', 45'), a po jednom su se u strijelce upisali Konopljanka (26') i Dodo (32').

NOĆNA MORA ZA VELIKU DINAMOVU NADU: /

Napadač od dva milijuna eura nakon tri minute na terenu morao je hitno u bolnicu

Sa 33 boda Šahtar je siguran vodeći na ljestvici, 13 bodova manje uz utakmicu manje imaju druga Desna i treći Dinamo Kijev, dok je Kolos šesti sa 14 bodova.

Šahtar i Dinamo igrat će u utorak u 3. kolu u Harkivu, a uoči tog dvoboja oba kluba imaju po tri osvojena boda. Njihov susret u Zagrebu na programu je 6. studenoga.

Uz Dinamo i Šahtar u skupini C su još Manchester City, koji je na vrhu sa šest bodova, te Atalanta koja je posljednja bez bodova.