TOPLAK PROPUSTIO MEČ-LOPTU PROTIV GORICE: / Gosti se spasili od poraza golom u posljednjim sekundama

4.3.2020.
19:05
Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

U dvoboju 25. kola Prve HNL nogometaši Varaždina i Gorice su odigrali 2:2, a Gorica se poraza spasili golom iz penala u zadnjoj sekundi.

Domaćini su poveli u 31. minuti i to jednim od najneobičnijih golova sezone. Naime, igrač gostiju Dario Čanađija je s 20 metara vraćao loptu svom vrataru Kahlini, a ovaj ju je na opće iznenađenje pustio da uđe u gol. Samo tri minute kasnije novi šok za Goricu - Leon Benko je oduzeo loptu i prizemnim udarcem od vratnice svladao Kahlinu.

HAJDUK - DINAMO 0:2: /

Plavi na krilima Kadziora, Ademija i Moharramija osvojili Poljud za +17; Ismajli napravio glupost

Gorica je smanjila u 65. minuti pogotkom Kristijana Lovrića, koji je preciznim i jakim udarcem glavom s desetak metara pogodio sami kut vrata domaćina. I kad se očekivao kraj, u 94. minuti je sudac Batinić je svirao kazneni udarac zbog prekršaja u šesnaestercu, a s "bijele-točke" je precizan bio Lovrić za konačnih 2:2.

Varaždin je s 17 bodova na začelju zajedno s Interom (17), a Gorica je ostala šesta (35).