TOMIĆ U NEKOLIKO RIJEČI SVE REKAO O PORAZU LOKOSA: / 'Ovo je izgledalo poput borbe odrasle osobe i dječaka'

U dvije europske utakmice primili su šest golova

24.9.2020.
21:16

Lokomotiva je svoju europsku priču ove sezone zaključila teškim porazom u Švedskoj. Doprvak iz zemlje svjetskih doprvaka je tako u dvije europske utakmice upisao dva poraza uz razliku pogodaka 0-6, praktički bez prave prilike u 180 minuta igre.

LOKOMOTIVA OVE GODINE NEĆE IGRATI U EUROPI: /

Šveđani ih demolirali s pet komada, Tomićeva momčad apsolutno nemoćna

Domaćin je poveo već u petoj minuti iz prve prave prilike na utakmici. Soren Rieks je ubacio, a Isaac Kiese Thelin iz blizine zabio za 1-0. Isti je dvojac, na sličan način u 16. minuti još jednom izigrao obranu Lokomotiove, a sve nade oko mogućeg prolaska zagrebačkog sastava u play-off nestale su u 32. minuti kada je adi Nalić pospremi povratnu loptu za 3-0.

Potop se nastavio u 52. minuti kada je Eric Larsson fantastično zabio u sam kut Lokomotivina gola. U 72. minuti među strijelce se upisao i jedan od najboljih igrača utakmice, Rieks koji je nakon dvije asistencije zabio i pogodak.

Srećom, na tome je ostalo, pa Lokomotiva nije izjednačila svoj najteži europski poraz - 0-6 od PAOK-a u sezoni 2015/16.

Na konferenciji za novinare je GoranTomić bio kratak i jasan:

"Ovo je naša realnost. Malmo je zasluženo slavio visokim rezultatom. Ozbiljna su europska ekipa a jakim pojedincima. Ovo je izgledalo poput borbe odrasle osobe i dječaka. Čestitam domaćinu na zasluženoj pobjedi. Niti jednom protivniku neće biti lako protiv Malmoa ove sezone. Ponavljam, ovo je naša realnost."