LUDNICA NA SARDINIJI / Tko će u Serie A? Gosti se iščupali iz kaznenog udarca u sudačkoj nadoknadi, bivši reprezentativac ostao na klupi

Ranije su ulazak u Serie A izborili Frosinone i Genoa, dok su prvoligaški status izgubili Sampdoria i Cremonese

8.6.2023.
22:53

Nogometaši Cagliarija i Barija u prvoj su utakmici finala doigravanja za ulazak u prvu talijansku ligu igrali 1-1 (1-0).

IKONSKI KLUBOVI /

U prvom polufinalnom dvoboju za Serie A domaćini velikim preokretom došli do prednosti: Rog i Jurić odigrali po 45 minuta

Poveo je Cagliari golom Lapadule (9), a poravnao je Antenucci (90+6-11m).

Marko Rog ostao je na klupi Cagliarija.

Uzvratna utakmica igrat će se u nedjelju u Bariju, pobjednik će izboriti povratak u Serie A, a u slučaju neodlučenog rezultata novi prvoligaš bit će Bari.

Istovremeno će u Reggio Emiliji Spezia i Verona igrati majstoricu za ostanak u društvu najboljih nakon što su prvenstvo okončali s istim brojem bodova.