dobar vikend /

Tko će se nametnuti Daliću? Livaja zabio za AEK, Santini donio pobjedu Anderlechtu

Hrvatski napadači odradili su dobar vikend

5.5.2019.
21:18
Igor Kralj/PIXSELL

Hrvatski napadač Ivan Santini bio je strijelac pobjedničkog pogotka za Anderlecht u 2:1 domaćoj pobjedi protiv Standarda u susretu 7. kola Lige za prvaka belgijskog nogometnog prvenstva.

Santini je pogodio za slavlje u 58. minuti, a bio je to njegov 15. ovosezonski prvenstveni pogodak.

Zadranin je igrao za Anderlecht do 83. minute, dok je Alen Halilović za Standard bio u igri do 74. minute.

Marko Livaja, pak, bio je strijelac za AEK u 3:0 gostujućoj pobjedi protiv Levadiakosa u susretu posljednjeg 30. kola grčkog nogometnog prvenstva.

Livaja je postigao drugi gol na utakmici u 54. minuti. Bio je to njegov sedmi ovosezonski prvenstveni pogodak, a odigrao je čitav susret.

AEK, koji je prošle sezone bio prvak, ove je sezone zauzeo treće mjesto sa 57 bodova, čak 23 manje od novog prvaka PAOK-a, a 18 manje od drugog Olympiacosa.