sudar suigrača / Teške scene na Camp Nou: Aspas priskočio u pomoć braniču Barcelone koji je ostao bez svijesti

Susret je obilježila teška ozljeda Ronalda Arauja u 68. minuti. Mladi stoper Barcelone je nakon sudara glavama sa suigračem Gavijem izvukao deblji kraj.

11.5.2022.
12:23

U 36. kolu La lige, Barcelona je na svom terenu pobijedila Celtu Vigo rezultatom 3-1. Golove su postigli Memphis Depay u 30. minuti i Pierre-Emerick Aubameyang u 41. i 48. minuti. Za goste je smanjio Iago Aspas. Osam minuta kasnije, Celta je ostala bez isključenog Murilla i tu je priča završila.

Nezamjenjivi Argentinac /

Život nakon Messija: Najučinkovitiji igrač Barcelone ove sezone je branič!

Međutim, susret je obilježila teška ozljeda Ronalda Arauja u 68. minuti. Mladi stoper Barcelone je nakon sudara glavama sa suigračem Gavijem izvukao deblji kraj. U pomoć mu je odmah priskočio Celtin igrač Iago Aspas koji ga je okrenuo na bok. Na travnjak je po Urugvajca čak moralo doći vozilo hitne pomoći, a Aspas je cijelo vrijeme bio uz njega. Informacije govore da je zadobio potres mozga.

'Produžio ugovor'

Krajem prošlog mjeseca, Araujo je produžio ugovor s Barcelonom do lipnja 2026. Ako ga netko želi kupiti, morat će platiti nevjerojatnih milijardu eura. U Barceloni je pet godina, a tamo ga vide kao jednog od ključnih igrača za sadašnjost i budućnost kluba.

Barceloni su do kraja prvenstva ostale utakmice protiv Getafea i Villarreala. Pobjedom nad Celtom su praktički potvrdili drugo mjesto na tablici iza Reala, a u subotu su protiv Betisa matematički osigurali Ligu prvaka.