TEŠKA VEČER ZA BROZOVIĆA POSTALA JOŠ TEŽA: /

Najpoznatiji talijanski list proglasio ga najvećim krivcem za poraz Intera

11.12.2019.
0:09

Milanski Inter stigao je do kraja svog puta u Ligi prvaka. Barcelona je na San Siru slavila rezultatom 2:1, čak i s momčadi u kojoj je igralo mnoštvo zamjena, a kapetan bio naš Ivan Rakitić.

Barcelona je u Milano došla u oslabljenom sastavu bez Messija, Piquea i Albe, ali je povela u 24. minuti preko Carlesa Pereza. Pred kraj prvog dijela Lukaku poravnava, a u drugom dijelu je Inter napadao, no Barca je golom mladog Fatija tri minute prije kraja pokopala talijansku momčad.

INTER ISPAO IZ LIGE PRVAKA: /

Fati u završnici bacio Nerazzure u očaj, Rakitić bio kapetan Barcelone

Brozo 'flop'

Bila je to razočaravajuća utakmica za Marcela Brozovića i njegovu momčad koja se ipak nadala da će, uz sjajne igre u talijanskom prvenstvu, pružiti i dobre igre u Europi.

Talijanski novinari ugledne Gazzzette bili su vrlo kritični prema našem reprezentativcu te su ga proglasili najlošijim igračem Nerazzurra u ovoj utakmici.

„Njegov govor tijela nikako nije bio dobar, kao da više nije mogao igrati. Nije bilo znakova samopouzdanja u prvom poluvremenu. Neutješan u porazu, nije mogao protiv veznjaka Barcelone“, stoji u ocjeni Gazzette.

Najboljim igračem Intera proglašen je, prema njihovom mišljenju, Lautaro Martinez.