NA UDARU KRITIKA / Talijani bez milosti prema Vatrenima: 'Jedan je cijelo vrijeme upadao u probleme, a drugi je jako često griješio...'

Inter je u 2. kolu Serije A pobijedio Veronu, uz asistenciju hrvatskog reprezentativca Ivana Perišića

28.8.2021.
9:53

Talijanski nogometni prvak Inter i u 2. je kolu nove sezone Serie A ostvario pobjedu, ovoga puta je preokretom sa 3-1 (0-1) kao gost nadigrao Veronu.

NERAZZURRI SLAVILI NA ARGENTINSKI POGON /

Perišić napravio ključni potez kod prvog gola Intera, Verona zabila nakon kiksa Handanovića i Brozovića

Domaći je sastav poveo pogotkom Ilića (15) nakon velike pogreške i netočnog ispucavanja vratara Intera Handanoviča, no u nastavku su pobjedu Interu osigurali Argentinci Lautaro Martinez (47) i Joaquin Correa (83, 90+4). Kod pogotka za izjednačenje sudjelovao je i hrvatski reprezenttivac Ivan Perišić, on je ubacio loptu iz auta u kazneni prostor gdje je Džeko glavom prebacio za Lautara koji je poentirao.

Perišić je, baš kao i Marcelo Brozović, igrao za Inter do 66. minute. U momčadi Verone debitirao je Boško Šutalo koji je u igru ušao u 74. minuti, dok su Nikola Kalinić i Ivor Pandur ostali na klupi.

Kritike za Vatrene

Talijanski portal posvećen Interu "Sempreinter.com", hrvatskim nogometašima dao je slabe ocjene za nastup protiv Verone.

Brozović je dobio 5 od mogućih 10 uz objašnjenje:

"Da, Handanovičevo dodavanje nije bilo sjajno, ali izgledalo je kao da je 'Brozo' pokušavao odigrati najteža dodavanja. Nije odabrao jednostavnu opciju i cijelo vrijeme je upadao u nevolje."

Marcelo Brozović

Asistent Perišić je dobio nešto bolju ocjenu, 5,5, ali i kritike.

Ivan Perišić

"Njegovi ubačaji često su bili neuspješni, rijetko su došli do suigrača i onda je morao žuriti u obranu", pišu Talijani o Perišiću.