UZVRATI ZA TJEDAN DANA / Sve četiri utakmice Konferencijske lige završile istim rezultatom: U Rimu dva Hrvata na terenu, dva ostala na klupi

Nogometaši Lazija slavili su s 1-0 na svom Olimpicu protiv rumunjskog Cluja u prvom dvoboju doigravanja za osminu finala Konferencijske lige

16.2.2023.
23:22

Lazio je u 15. minuti ostao bez isključenoga Španjolca Patrica, ali je i s igračem manje stigao do pobjede. Pobjednički gol djelo je Cira Imobillea u četvrtoj minuti nadoknade prvog dijela.

LUDILO U EUROPSKOJ LIGI /

Rakitićeva Sevilla vrlo uvjerljiva, Monacu sjajna utakmica u Leverkusenu, remi Juventusa i Nantesa

Toma Bašić je ostao na klupi Rimljana, a kod Cluja je Karlo Muhar zamijenjen u 61. minuti, Lovro Cvek ušao u 46. minuti, a Denis Kolinger ostao na klupi. Četvrti Hrvat u sastavu Rumunja, Gabriel Debeljuh, zbog ozljede nije bio u sastavu.

Ludogorec je u Razgradu s 1-0 porazio Anderlecht, a jedini gol za Bugare polučio Brazilac Igor Thiago u 9. minuti. Na Cipru je AEK Larnaca s 1-0 svladao ukrajinski Dnipro, a pobjednički gol djelo je Španjolca Angela Garcie šest minuta prije kraja. Marin Jakoliš igrao je za Ciprane do 88. minute.

Partizan je u gostima slavio kod Šerifa u Tiraspolu s 1-0 golom Ricarda Gomesa s Zelenortskih otoka.

Uzvrati su 23. veljače.U osmini finala pobjednike čekaju Istanbul Basaksehir, West Ham, Villarreal, Nice, AZ Alkmaar, Djurgardens, Sivasspor i Slovan Bratislava

Osmina finala je 9. i 16. ožujka, četvrtfinale 13. i 20. travnja, a polufinale 11. i 18. svibnja. Finale će se održati 7. lipnja u Pragu.