SUPERMARIO OPET ZABIO: / Mandžukić strijelac protiv Rome na stadionu Patriotsa

30.7.2017.
23:50

SPEKTAKL U MIAMIJU: Hrvati briljirali, Kovačić zabio i asistirao, Rakitić strijelac, Messi uništio Modrića

SPEKTAKL U MIAMIJU: /

Bila je to utakmica talijanskog prvaka i doprvaka, a Mandžo je najavio dobar start sezone, zatresavši mrežu "vučice" u 28. minuti.

Sjajno je Mandžukića proigrao Alex Sandro, hrvatski napadač izbjegao Romine braniče i svladao Rominog vratara Alissona.

Mandžukić je igrao do 66. minute kad ga je zamijenio Bernardeschi, koji je ovog ljeta došao iz Fiorentine.

Kolarov asistirao Džeki

Džeko je uzvratio u 74. minuti za Romino izjednačenje na 1:1. Asistirao mu je Kolarov, dodao s lijeve strane, pa Džeki nije bilo teško svladati iz blizine vratara CarlaPinsoglia koji je u 66. minuti zamijenio Buffona.

Kod izvođenja jedanaesteraca, svi Juventusovi igrači bili su precizni, a Pinsoglio je u prvoj seriji obranio udarac Marca Tumminella.