SUDAC SVIRAO KRAJ TOČNO PRIJE GOLA ZA POBJEDU: / Pogledajte kako je šokirao Hrvata i njegovu momčad u Njemačkoj

Rijetko viđena situacija u drugoj ligi u Njemačkoj

6.2.2018.
9:49
Screenshot

Arminia Biefeld i Union Berlin odigrali su 1:1 u 21. kolu 2. njemačke lige na stadionu SchucoArena u Biefeldu, a nakon utakmice ostali su repovi.

Goste je u vodstvo doveo Skrtybski u 16. minuti, a izjednačio je Kerschbaumer u 53. na asistenciju Weihraucha pred 13 542 oduševljenih domaćih navijača. Hrvatski nogometaš Damir Kreilach igrao je za goste do 71. minute kada ga je zamijenio Hartel.

OVO ĆE SE PAMTITI: Na kultnom stadionu priredili spektakularnu koreografiju posvećenu – Hrvatu!

Dvoboj osme i desete momčadi drugog ranga njemačkog klupskog nogometa zapeo je za oko i široj javnosti zbog načina kako je završio. Naime, gosti iz Berlina imali su posljednji napad za pobjedu u sudačkoj nadoknadi, lopta se vratila na rub šesnaesterca nakon slobodnog udarca i udarac je završio u golu te je slavlje moglo krenuti.

Ipak, nekoliko trenutaka prije gola sudac Tobias Reichel označio je kraj utakmice što je izazvalo bijes i nevjericu kod igrača Uniona. Protestirali su nakon završetka, ali sudac je ostao odlučan.