OVOGA SU SE MODRIĆ I EKIPA BOJALI / Sudac svirao kraj, a dvije minute nakon toga igrač Barcelone i jedan od najomraženijih likova u Madridu poslao jaku poruku

Barcelona se nakon pobjede u El Clasicu probila na treće mjesto La Lige

21.3.2022.
8:21

Nogometaši Barcelone ostvarili su u nedjelju jednu od najuvjerljivijih pobjeda u 249. španjolskom El Clasicu svladavši Real Madrid na njegovom Santiago Bernabeuu s 4-0 (2-0).

NE PAMTIMO OVAKAV EL CLASICO /

Barcelona demolirala Real Madrid. Modrić i ekipa primili četiri senzacionalna gola i svjetski se osramotili na Bernabeuu

Dvaput je Realovu mrežu zatresao Pierre-Emerick Aubameyang (29, 53), a po jednom Ronald Araujo (38) i Ferran Torres (47).

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu za Real, ali ovo nije bila večer za pamćenje kapetana hrvatske reprezentacije, baš kao ni cijele Ancelottijeve momčadi.

Nakon ovoga poraza Real Madrid i dalje vodi sa 66 bodova, devet više od drugoplasirane Seville koja je u nedjelju pred svojim navijačima samo remizirala s Real Sociedadom (0-0).

Barcelona se pobjedom u El Clasicu, svojom petom prvenstvenom u nizu, probila na treće mjesto s 54 boda uz utakmicu manje od vodećeg dvojca.

Gerard Pique

Samo nekoliko minuta nakon kraja El Clasica legendarni branič Barcelone i ikona katalonskog velikana Gerard Pique poslao je jasnu poruku na Twitteru: