GOLČINE NA EL CLASICU / Pogledajte kako igrači Barcelone natrpavaju mrežu Reala, dok Modrić i ekipa samo gledaju

Fantastičan El Clasico gledamo od 21 sat

20.3.2022.
22:22

Barcelona i Real Madrid od 21 sat igraju El Clasico, a Barcelona je u prvom poluvremenu povela s dva pogotka, i to u gostima.

U 29. minuti nogometaši Barcelone poveli su 1:0 golom nakon sjajne akcije. Torres je na lijevoj strani Realove obrane uzeo loptu Rodrygu i dodao je za Piquea. On je s centra proigrao Dembelea na desnom krilu. Zatim je pretrčao Nacha, a nakon što ga je predriblao i probio, sjajno je centrirao na prvu vratnicu. Tamo je Pierre-Emerick Aubameyang skočio i glavom zakucao, a Realovi stoperi samo su ostali ukipljen.

NE PAMTIMO OVAKAV EL CLASICO /

Barcelona demolirala Real Madrid. Modrić i ekipa primili četiri senzacionalna gola i svjetski se osramotili na Bernabeuu

Devet minuta nakon, novi gol

Prvi gol Barcelone možete pogledati OVDJE.

Devet minuta kasnije Barcelona je ponovno zabila. Dembele je ponovno centrirao, ali ovaj put iz kornera, a između oba stopera Reala skočio je Barcelonin središnji branič Ronaldo Araujo i glavom zabio za 2:0.

Drugi gol Barcelone možete pogledati OVDJE.

U drugom poluvremenu još dva gola

Nakon samo dvije minute nastavka igre Barcelona je već povela 3:0, a a zabio je Ferran Torres.

Treći gol Barcelone možete pogledati OVDJE.

U 51. minuti susreta katalonska momčad je stigla i do četvrtog pogotka. Prvo je pogodak Aubameyanga poništen zbog zaleđa, ali VAR provjerom je utvrđeno da sve je bilo u skladu s pravilima.

Četvrti pogodak Barcelone možete pogledati OVDJE.