SUBAŠIĆ OTKRIO KAD SE VRAĆA: / Standarni golman Monaca i Vatrenih morat će neko vrijeme prisilno pauzirati

Veliku pobjedu upisao je Monaco u nedjelju, ali i skupo ju platio

5.2.2018.
9:49
Screenshot

Vratar hrvatske nogometne reprezentacije Danijel Subašić odigrao je tek uvodnih petnaestak minuta utakmice protiv Lyona prije no što je uz pomoć liječničke službe kluba napustio travnjak. Standardni čuvar Monacove mreže ozlijedio se na samom startu utakmice, preciznije prilikom primljenog pogotka u 12. minuti kada se sudario s vratnicom.

LOŠE VIJESTI IZ FRANCUSKE: /

Subašić primio gol s 30 metara pa se ozlijedio nakon što je udario u stativu

U spektakluarnom derbiju 24. kola francuskog prvenstva Monaco je uspio preokrenuti 0-2 i slaviti 3-2 pobjedu protiv suparnika, a da podvig bude veći valja znati da je to ostvareno i uz igrača manje nakon što je drugi žuti karton u 44. minuti isključen Balde.

Veliki uspjeh zamračila je tek Subašićeva ozljeda, a što je točno u pitanju standarni golman Monaca i hrvatske izabrane vrste kazao je Sportskim novostima:

"Udario sam nogom i rebrima u vratnicu, te me sada bole bedreni mišić (kvadriceps) i rebra. Još danas ćemo detaljnije vidjeti, ali mislim da ne bi smjelo biti većih problema i da ću za nekoliko dana normalno trenirati. Najbitnije je da smo mi dobili Lyon u jako važnom derbiju."