START KAKAV NISU MOGLI NI SANJATI: / Baski otvorili Primeru kao slavne 1982. i izjednačili se s Barcelonom

Nogometaši Real Sociedada ostvarili su i treću pobjedu na startu nove sezone Primere. U trećem su kolu kao gosti svladali Deportivo s 4-2.

10.9.2017.
15:08

Baski su poveli već u trećoj minuti pogotkom Juanmija, a samo minutu kasnije je bilo 2-0 zahvaljujući golu Illarramendija. Vratili su se domaći u igru pogocima Adriana i Andonea, ali Real Sociedad je s nova dva gola u kratkom razmaku riješio sve dvojbe oko pobjednika.

Illarramendi dvostruki strijelac

U 83. je minuti zabio Llorente, a tri minute kasnije i Illarramendi. Bivši veznjak Real Madrida je prvi put u karijeri, u 182. nastupu u Primeri, postigao dva pogotka u jednoj utakmici.

Real Sociedad je u prva dva kola svladao Celtu (3-2) i Villarreal (3-0) i s devet se bodova priključio Barceloni na vrhu ljestvice. Ovakav sjajan start u sezonu momčad iz San Sebastiana je posljednji put imala slavne 1982. godine kada je i osvojila naslov španjolskog prvaka.