Stanko Mršić ludovao usred Maksimira

Kada je bilo najpotrebnije, nogometaši Lokomotive upisali su vrlo važnu pobjedu u borbi za opstanak. U Maksimiru je pala Cibalija rezultatom 2:0.

13.5.2011.
23:12

U prvoj utakmici 29. kola HNL-a Lokomotiva je pobjedom protiv Cibalije uspjela barem na kratko izaći iz zone ispadanja. No, u posljednjem kolu Lokosi putuju na Poljud gdje će protiv Hajduka pokušati izboriti ostanak u društvu najboljih.

"Ne vjerujem da će nam ova tri boda biti dovoljna za ostanak. Na Poljudu moramo ostati neporaženi kako bismo imali kakvu-takvu nadu", zaključio je trener domaćina Krunoslav Jurčić.

Na gotovo praznom Maksimiru Cibalia je kapitulirala već u 9. minuti. U gužvi u petercu gostiju do lopte je prvi došao Parmaković koji je napucao Samateha od kojeg se lopta odbila u mrežu. Konačan rezultat postavio je Dodo u 69. minuti.

Vrijedi napomenuti kako je trener Vinkovčana, Stanko Mršić po običaju bio nezadovoljan suđenjem. Stalnim je gestikulacijama odavao nezadovoljstvo odlukama suca Bebeka, a čak je u nekoliko navrata lupao šakom po kabini za pričuvne igrače.

U drugoj utakmici igranoj u Zaprešiću Inter i Rijeka odigrali su 1:1. Poveli su gosti u 54. minuti pogotkom Čuline, a izjednačio je Trajkovski pet minuta poslije.