NIJE BILO BEZAZLENO / Srpski golman pokazao ožiljke nakon napada navijača: 'Prešutit ću što sam mu htio napraviti'

Sevilla je izborila osminu finala iako je u Eindhovenu izgubila od PSV-a sa 0-2, ali je u prvom susretu slavila sa 3-0.

24.2.2023.
10:44

Sevilla je u Eindhovenu kontrolirala utakmicu do 80. minute, a potom strepila za prolaz. PSV je poveo u 77. minuti golom Luuka de Jonga. Isti je igrač pet minuta kasnije zabio i za 2-0, no pogodak je poništen zbog zaleđa.

U četvrtoj minuti nadoknade Fabio Silva je povećao prednost domaćina, no za više nije bilo vremena. Ivan Rakitić je za Sevillu igrao cijeli susret.

KAKAV MANIJAK /

Kaos na utakmici u kojoj je igrao Rakitić: Navijač uletio u teren, udario golmana i sve požalio

U samoj završnici utakmice jedan domaći navijač je utrčao na teren i napao golmana gostiju Marka Dmitrovića. Srpski čuvar mreže nije mu ostao dužan, uspio ga se svladati i oboriti na zemlju te pričekati dolazak osiguranja koje je navijača odvelo s terena.

Nakon utakmice Dmitrović je na vratu pokazao tragove tog divljačkog napada.

"Navijač me je gurnuo s leđa. Pretpostavljam da je bio ljutit zbog rezultata, vjerojatno i malo lud ili pijan. Gurnuo me je i ja sam ga zaustavio dok nije došlo osiguranje. U meni je proradio bijes, ali te stvari ne mogu se dogoditi i nadam se da će biti kažnjen", rekao je Dmitrović i potom dodao:

"Prešutjet ću što sam mu zaista želio napraviti. Srećom, drago mi je što sam znao gdje je i što sam ga oborio. Ako me netko napadne, branit ću se."