PO GOL PO POLUVREMENU / Široki već osam utakmica nema 'lijek' za Zrinjski: Plemići kao gosti slavili u hercegovačkom derbiju

10.12.2023.
17:24
Denis Kapetanovic/PIXSELL

Zrinjski je kao gost u 17. kolu Premijer lige u hercegovačkom derbiju s 2-0 slavio kod Širokog.

PODJELA BODOVA /

Gol u sudačkoj nadoknadi produbio crni niz obje momčadi: Varaždin bez pobjede osam kola, Osijek šest

Plemićima je bio dovoljan po jedan gol u svakom poluvremenu, u prvom je u 33. minuti zabio Ivančić, a konačni rezultat postavio je Bilbija u 57. minuti.

Zrinjski je tako nastavio dominaciju u hercegovačkom derbiju jer za prvenstveni poraz od Širokog ne znaju u posljednjih osam utakmica, imaju šest pobjeda uz dva remija.

Plemići su drugi na ljestvici s 35 bodova, sedam manje od vodećeg Borca, dok je Široki šesti s 22 boda.

Ključnu utakmicu hrvatske ženske rukometne reprezentacija u borbi za četvrtfinale SP-a pratite na RTL Kockici i platformi Voyo.