ŠIBENIK ISPAO, ALI FUNCUTI NISU OSTALI DUŽNI: / Napravili su pravi show na tribinama, baklje završile i na travnjaku

Lokomotiva je pitanje pobjednika praktički riješila početkom nastavka kada je Karačić u 48. minuti pogodio za 2:0

3.12.2019.
19:02
Hrvoje Jelavic/PIXSELL

Nogometaši Lokomotive prvi su polufinalisti ovosezonskog izdanja Hrvatskog kupa, oni su u četvrtfinalu kao gosti svladali vodeći sastav Druge lige Šibenik sa 4:0.

Pogotke za Lokomotivu postigli su Uzuni (27'), Karačić (48'), Cokaj (82') i Halilović (90+2').

Do vodstva je zagrebački sastav stigao spretnom reakcijom Uzunija koji je s pet metara poslao loptu u mrežu. Domaći su najbolju priliku za poravnanje imali u 33. minuti, ali je Kukec promašio čitav gol udarcem s bijele točke.

MLADI VATRENI SAZNALI S KIM ĆE SE BORITI ZA NASTUP NA EURU: /

Rukavininu momčad čeka teška zadaća

Sutra igraju Osijek i Slaven

Lokomotiva je pitanje pobjednika praktički riješila početkom nastavka kada je Karačić u 48. minuti pogodio za 2:0. Prethodno je Kastratijev udarac sa 10-ak metara zaustavila vratnica, a lopta se odbila na nogu Karačića koji je gotovo iz iste pozicije bio precizniji.

Na 3:0 povisio je Cokaj u 82. minuti uz obilatu pomoć šibenskog vratara Rogića koji je njegov nejak udarac s više od 25 metara propustio kroz ruke, da bi konačni rezultat postavio Halilović u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Navijači Šibenika Funcuti napravili su zato pravi show na tribinama. Bila je to prava bakljada, a neke bengalke završile su i na terenu.

03.12.2019., stadion Subicevac, Sibenik - Utakmica cetvrtfinala hrvatskog nogometnog kupa, HNK Sibenik - NK Lokomotiva. Photo: Hrvoje Jelavic/PIXSELL

U srijedu će igrati Inter - Osijek (16.30 sati) i Gorica - Slaven Belupo (19 sati), dok je dvoboj Rijeka - Dinamo odgođen za 5. veljače