CRVENA ZVEZDA ISPALA / Ništa od 'klasika'. Dinamo će se sa Sheriffom boriti za Ligu prvaka

Prva utakmica tih momčadi u Beogradu završena je 1:1 pa se Sheriff minimalnom pobjedom plasirao u play-off LP

10.8.2021.
20:57

Nogometaši moldavskog Sheriffa iz Tiraspola pobijedili su Crvenu zvezdu 1:0 u uzvratnoj utakmici 3. pretkola Lige prvaka i plasirali se u play-off, gdje će igrati s pobjednikom dvoboja između zagrebačkog Dinama i poljske Legije.

VELIKA POBJEDA MODRIH /

Dinamo pobijedio Legiju prekrasnim golom Franjića i izborio doigravanje Lige prvaka. Evo tko ih tamo čeka

Pobjednički pogodak postigao je Danilo Arboleda u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

Prva utakmice između Zvezde i Sheriffa u Beogradu završena je 1:1, pa se moldavska ekipa s ukupnih 2:1 plasirao u play-off.

U slučaju prolaska protiv poljske Legije u 4. pretkolo Lige prvaka, Dinamo će za ulazak u natjecanje po skupinama igrat će protiv moldavskog Šerifa iz Tiraspola, dok će u slučaju ispadanja od Legije u 4. pretkolu Europske lige za suparnika imati prašku Slaviju.

Slavija bolja od Ferencvaroša

Slavia je u uzvratu 3. pretkola Lige prvaka na svom terenu svladala mađarski Ferencvaros sa 1-0, no to joj nije bilo dovoljno jer je prva utakmica u Budimpešti prošlog tjedna završila pobjedom Ferencvarosa od 2-0.

Masopust je doveo Slaviju u vostvo u 36. minuti, u nastavku se igralo isključivo na polovici mađarskog prvaka, no rezultat se više nije mijenjao.