SENZACIJA NA OLIMPICU: / Šokantan poraz Rome, Džeko i društvo pali na peto mjesto

Atalanta je ovom pobjedom skočila na sedmo mjesto s 30 bodova, koliko ima i šesta Sampdoria, dok je Roma sada peta s 39.

6.1.2018.
20:41

Nogometaši Atalante nastavili su s odličnim rezultatima u novoj godini, nakon što su se prije tri dana plasirali u polufinale Talijanskog kupa svladavši na gostovanju Napoli s 2-1, u subotu su identičnim rezultatom kao gosti nadigrali Romu u 20. kolu Serije A.

[VIDEO] LAZIO OVAKVOG NAPADAČA NIJE IMAO VIŠE OD 20 GODINA: /

Strašni Ciro s četiri gola bacio Talijane u trans

Obranili pobjedu s igračem manje

Momčad iz Bergama je povela s 2-0 pogocima Corneliusa (14) i De Roona (19) u razmaku od samo pet minuta, no u samoj završnici prvog poluvremena je ostala bez isključenog De Roona. U drugom se poluvremenu praktički igralo samo na polovici Atalante, a iako je Roma relativno brzo smanjila preko Džeke (56), nije uspjela izbjeći poraz.