SPREMA SE KRAJ ERE /

Salah nakon velike pobjede rastužio navijače: 'Ovo je moja zadnja sezona...'

1.9.2024.
21:51

U najvećem engleskom nogometnom derbiju, Liverpool je na Old Traffordu uvjerljivo savladao Manchester United s 3-0 u utakmici 3. kola Premier lige.

'NAJSIROMAŠNIJI SAM...' /

Financijski problemi u Barceloni na izlazna vrata tjeraju ključnog čovjeka: 'Razočaran je'

Ključnu ulogu u pobjedi Liverpoola odigrao je Luis Diaz, koji je u prvom poluvremenu postigao dva gola (35. i 42. minuta), dok je Mohamed Salah početkom drugog dijela (56. minuta) potvrdio trijumf gostiju.

Nakon utakmice, Salah je stao pred kamere Sky Sportsa i potvrdio ono o čemu se već dugo šuška – njegov odlazak iz Liverpoola.

Špekulacije da Salah napušta Liverpool kao slobodan igrač nakon isteka ugovora sljedećeg ljeta sada su dobile službenu potvrdu od samog Egipćanina.

"Kao što je svima poznato, ovo je moja posljednja sezona u klubu. Želim maksimalno uživati u njoj," izjavio je Salah nakon pobjede nad Manchester Unitedom, a zatim je otkrio detalje koji su iznenadili navijače.

"Do sada nitko iz kluba nije razgovarao sa mnom o produženju ugovora. Zato sam odlučio – odigrat ću svoju zadnju sezonu ovdje, a nakon toga ću vidjeti što dalje," rekao je Salah, dodajući kako još uvijek nije siguran gdje će nastaviti karijeru.

"Stvarno ne znam. Još uvijek nisam donio odluku…"

Salah je stigao na Anfield u ljeto 2017. godine iz Rome za 42 milijuna eura, a do sada je za Liverpool nastupio u 351 utakmici, postigao 213 golova i upisao 90 asistencija.