RONALDO U JEDNOM GRADU RADI FENOMENALNE STVARI: / Lani je tamo postigao čudesan gol glavom, a sada je ponovno oduševio

Portugalac je prije nešto više od pola godine tamo zabio drugom klubu iz tog grada, Sampdoriji, gol o kojemu se dugo pričalo

1.7.2020.
8:47

Momčad talijanskog prvaka Juventusa u utorak je slavila s 3-1 (0-0) na gostovanju kod Genoe, a svi golovi pali su u drugom poluvremenu. Paolo Dybala je otvorio golijadu u 50. minuti, kad se prošetao kroz domaću obranu i sa desetak metara svladao Perina.

[FOTO] RONALDO ZAPREPASTIO OBOŽAVATELJE NOVOM FRIZUROM: /

'Što mislite o mom novom izgledu'?

U 57. minuti domaći vratar je bio nemoćan, kad je Cristiano Ronaldo sa 25 metara snažnim udarcem pogodio lijevi kut, a lopta je tada išla prema golu brzinom od čak 105 kilometara na sat.

Taj njegov pogodak možete vidjeti OVDJE.

Nebeski skok

Ronaldo se očito osjeća jako dobro na stadionu Marassi jer je prije nešto više od pola godine tamo zabio drugom klubu iz tog grada, Sampdoriji, gol o kojemu se dugo pričalo.

Ronaldo je tada na asistenciju Alexa Sandra skočio toliko visoko da je dosegao visinu od dva metra i 56 centimetra, odnosno skočio je čak 71 centimetar od zemlje i na kraju je zakucao glavom loptu pod gredu vratara Sampdorije.