Ronaldo u finišu utakmice pogotkom preokrenuo utakmicu u korist Portugala

Na vrhu su ljestvice

8.9.2024.
23:28
Joao Rico/PIXSELL

Portugal je u drugom kolu Lige A Lige nacija pobijedio Škotsku s rezultatom 2:1 i time zadržao stopostotan učinak. Škoti su prvi poveli golom Scotta McTominaya u sedmoj minuti, a s tim rezultatom otišlo se na odmor. U drugom poluvremenu, Portugal je izjednačio golom Brune Fernandesa u 54. minuti, dok je pobjedu osigurao Cristiano Ronaldo u 88. minuti. Ronaldo je u igru ušao u 46. minuti umjesto Pedra Neta i svojim golom omogućio pobjedu svojoj reprezentaciji.

KAKVO IZNENAĐENJE /

Sa zvučnika je krenulo 'Hej, Slaveni', a onda su svi u čudu gledali što rade poljski navijači

Statistički gledano, Portugal je bio znatno bolji. Reprezentacija Roberta Martineza imala je 26 udaraca prema golu protivnika, od čega je sedam išlo u okvir, dok su Škoti imali četiri udarca, dva u okvir. U sljedećem kolu Portugal će igrati protiv Poljske, dok će Škotska gostovati u Hrvatskoj.