RONALDO PRESUDIO MILANU: / Juventus nastavio dominaciju nad Rossonerima i uzeo prvi trofej u 2019.

Juventus je u Saudijskoj Arabiji bio bolji od Milana i osvojio trofej Talijanskog superkupa

16.1.2019.
20:33

Momčad Juventusa osvajač je Talijanskog superkupa, nakon što je s minimalnih 1-0 pobijedila Milan u Jeddahi.

Jedini pogodak na utakmici pao je u 61. minuti, nakon duge akcije Juventusa. Miralem Pjanić poslao je sjajnu loptu u šesnaesterac gdje je Ronaldo bio usamljen i nije imao problema glavom pospremiti loptu u mrežu.

U 73. minuti je Franck Kessie zaradio direktni crveni karton zbog naguravanja, što je do kraja smanjilo šanse Rossonera za preokret. Juventus je tako osvojio svoj prvi trofej u 2019., a riječ je o čak šestom uzastopnom porazu Milana od Juventusa.