RONALDO POSTAO PREDMET SPRDNJE ZBOG SRAMOTNOG PROMAŠAJA: / 'Kako je promašio takvo što? Plačem...'

Društvene mreže propisno su iskritizirale Cristiana Ronalda zbog njegovog velikog promašaja iz 26. minute uzvratnog četvrtfinalnog susreta kupa Kralja između Celte i Real Madrida (2-2).

27.1.2017.
9:16

Naime, kod rezultata 0-0 Cristiano Ronaldo prvo pogodio prečku uz malu pomoć golmana, pa odbijenu loptu poslao u stativu. Iskupio se Portugalac u 62. minuti kada je sjajnim slobodnjakom pogodio za tada 1-1, no njegov veliki promašaj zicera odjeknuo je društvenim mrežama:

MRZITE CRISTIANA RONALDA? Ako ste jedan od takvih, ovo je njegova poruka vama

"Kako je Ronaldo promašio takvo što? Plačem..."

"Ovo je njegov promašaj karijere".

"Što se dogodilo s Ronaldom? Nedostaje nam stari Ronaldo"

"Ronaldo je promašio s metra udaljenosti", samo su neki od komentara na društvenim mrežama.

Inače, zbog poraza od 2-1 u prvoj četvrtfinalnoj utakmici na Santiago Bernabeu tjedan dana prije, Los Blancosi su ovim remijem ispali iz natjecanja.