Alex Ferguson nije se uspio od svoje menadžerske karijere oprostiti s pobjedom. U ogledu posljednjeg, 38.

20.5.2013.
8:31

Iako je do 81. minute United vodio s 5:2, na kraju je osvojio samo jedan bod. Romelu Lukaku pokvario je oproštaj 71-godišnjeg legendarnog škotskog menadžera jer je zabio tri gola za domaću momčad.

Iako je u svojoj zadnjoj i 1.500. utakmici na klupi Crvenih vragova ostao bez pobjede koju je imao u džepu, Ferguson nije puno tugovao zbog toga, kao i nitko drugi u njegovom klubu.

Rio Ferdinand, kojeg je Ferguson poslao u igru u drugom poluvremenu, ponudio je komentar na Twitteru:

"Kakav ludi rezultat! Budimo iskreni, naš šef se nikako nije mogao oprostiti od karijere s dosadnih 0:0", napisao je Ferdinand.