DOBAR ZNAK / Rijeka pružila dobar otpor Juventusu: Talijani slavili golom pred kraj utakmice

Sergej Jakirović može biti ponasan na svoje nove igrače koji su pružili jako dobar otpor vrlo jakom sastavu Juventusa.

22.12.2022.
17:29

Rijeka je u prijateljskoj utakmici izgubila od Juventusa 1:0 u susretu koji se igrao na Juventusovom stadionu, ali je bio zatvoren za gledatelje. Momčad Sergeja Jakirovića odlično se držala protiv moćnog talijanskog protivnika, a izgubila je golom Moisea Keana u 74. minuti.

Momčadi novog trenera Sergeja Jakirovića to je bila prva utakmica u pripremama za nastavak sezone nakon što je prije 12 dana pobijedila Grobničan 6:0. Jakirović je u drugom poluvremenu promijenio čitavu momčad, dok je Max Allegri zamijenio sedam igrača iz početne postave. Rijeka će u prvoj utakmici SuperSport HNL-a u nastavku prvenstva igrati 21. siječnja u gostima kod Osijeka.