RIJEČANI SE ISPROMAŠIVALI PROTIV SLAVENA, ALI NA KRAJU IPAK SLAVILI: / Nakon što su izbacili Dinamo iz Kupa, sad su došli na treće mjesto HNL-a

Rijeka je s 37 bodova preskočila Osijek i zasjela na treće mjesto tablice

9.2.2020.
17:07
Goran Kovacic/PIXSELL

U dvoboju 21. kola Prve HNL u Rijeci su nogometaši Rijeke svladali Slaven Belupo s 1-0 (1-0) i popela se na treće mjesto ljestvice.

Samo četiri dana nakon što su u četvrtfinalu Kupa na Rujevici izbacili Dinamo, Riječani su su u prvenstvu došli do minimalne pobjede nad koprivničkim sastavom i vratili se na treću poziciju poretka.

Isto kao protiv Modrih

Riječani su poveli gotovo istovjetnim golom protiv Dinama u Kupu prije četiri dana - u 33. minuti Štefulj je ubacio s lijeve strane, a Antonio-Mirko Čolak je na suprotnoj vratnici pogodio mrežu. U 52. minuti igrač Rijeke Raspopović je promašio čistu šansu, s tri metra je pucao pored vrata, a u 71. minuti branič gostiju Božo Mikulić ruši Acostya i zarađuje isključenje. Dokraja je Raspopović promašio još jednu izglednu priliku,

Rijeka je s 37 bodova preskočila Osijek (35), dok je Slaven Belupo ostao sedmi s 17 bodova.