Salah i društvo poslali poruku Mourinhu

Bodovno su se izjednačili s vodećim Spursima

6.12.2020.
22:41

U posljednjoj utakmici nedjeljnog programa 11. kola Premier lige Liverpool je na Anfieldu pobijedio Wolverhampton s 4-0, te se je bodovno izjednačio sa vodećim Tottenhamom, oba kluba imaju po 24 boda. Strijelci za Liverpool bili su MohamedSalah (24), GeorginioWijnaldum (58), Joël Matip (67) i Nélson Semedo (78-ag).

U derbiju 11. kola Tottenham je u nedjelju na svom stadionu dobio Arsenal s 2-0, a sve je režirao najubojitiji napadački dvojac lige. Prvo je zabio Korejac Heung-min Son u 13. minuti na asistenciju Harryja Kanea, a potom je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena (45+1) pogodio Harry Kane na dodavanje Heung-min Sona. Heung-min Son na svom kontu ima 10 golova i 3 asistencije, a Harry Kane 8 pogodaka i 10 asistencija.

Ovom pobjedom Tottenham je ponovno izbio na prvo mjesto Premier lige, a Arsenal je na 15. mjestu sa 13 bodova, što je najgori prvenstveni start "topnika" u zadnjih 39 godina.