REBIĆ IZNUDIO PENAL, PA ASISTIRAO ZA JEDAN OD NAJLJEPŠIH GOLOVA SEZONE: / No, jedna stvar oko fantastičnog Hrvata nije jasna

Ante Rebić prvo iznudio penal, a onda nakon toga i asistirao za 2:0

3.1.2021.
21:12

U 15. kolu Talijanske lige Milan se današnjom pobjedom kod Beneventa s 2:0 bez svog najboljeg igrača Zlatana Ibrahimovića opet vratio na vrh tablice, a hrvatski reprezentativac Ante Rebić je imao asistenciju za gol i "zarađen" penal. OVDJE možete vidjeti sažetak utakmice.

ESCLUSIVA MILAN - 03 Gennaio 2021 - Benevento (Italia) Sport Calcio A.C. Milan- Stagione 2020-2021 - Serie A Benevento vs Ac Milan Nella foto: Ante Rebic - Alessandro Tuia

EXCLUSIVE MILAN - January 3rd , 2021 Benevento ( Italy ) Sport Soccer A.C. Milan- Season 2020-2021 - Serie A Benevento vs Ac Milan In the pic: Ante Rebic - Alessandro Tuia,Image: 580633850, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

Kessie zabio za 1:0, u 34. Milan ostao bez igrača

Crveno-crni su poveli u 15. minuti kada je Franck Kessie realizirao najstrožu kaznu koju je zaradio Rebić nakon sudara sa suparničkim igračem, da bi u 34. minuti Milan ostao bez isključenoga Sandra Tonalija.

Unatoč igraču manje Milan je u 49. minuti udvostručio vodstvo nakon što je Rebić asistirao Rafaela Leaou. Gosti su se tada branili, a nakon jedne kontre koju je poveo srebrni Vatreni zabili su gol koji je prelomio utakmicu.

Rebić je dodao za Leaoa u 49. minuti, napadač Milana je primio loptu, prošao golmana i s ruba kaznenog prostora iz teške situacije skroz iskosa pogodio rašlje. OVDJE možete vidjeti taj gol.

ESCLUSIVA MILAN Foto LaPresse - Spada 03 Gennaio 2021 - Benevento (Italia) Sport Calcio A.C. Milan- Stagione 2020-2021 - Serie A Benevento vs Ac Milan Nella foto: Franck Kessie esultanza dopo gol 0-1 aRafael Leao Diogo Dalot Ante REbic Alessio Romagnoli

EXCLUSIVE MILAN Photo LaPresse - Spada January 3rd , 2021 Benevento ( Italy ) Sport Soccer A.C. Milan- Season 2020-2021 - Serie A Benevento vs Ac Milan In the pic: Franck Kessie celebrates after scoring 0-1 Rafael Leao Diogo Dalot Ante REbic Alessio Romagnoli,Image: 580628121, License: Rights-managed, Restrictions: *** World Rights Except China, France, and Italy ***, Model Release: no

U 60. minuti je Benevento imao penal, ali je Gianluca Caprari promašio vrata.

Na društvenim mrežama fanovi spominju kako je Rebić u medijima dobio samo 6.5., a odigrao je ključnu ulogu. Prema Sofa Scoreu Rebić je igrao za ipak boljih 6.8...

Tuttosport piše kako je Rebić iznudio penal a onda i asistirao.