REALOV JUNAK NASMIJAO SVE: / 'Nemojte me zaje****ti da su mi uzeli gol! Barcelona? Lakše ću spavati ako ispadne'

Čudesni Sergio Ramos još je jednom izveo Real Madrid iz ponora. Stoper koji zabija poput napadača ovaj je put spasio Kraljevski klub u osmini finala Lige prvaka protiv Napolija.

8.3.2017.
8:53
AFP, FILIPPO MONTEFORTE

Real je došao na San Paolo s prednošću 3-1, ali Napoli je pred svojim navijačima poveo s 1-0 i prijetio senzacionaln im izbacivanjem branitelja naslova. No, onda se ukazao Ramos i u 51. minuti glavom izjednačio na 1-1, a samo šest minuta kasnije je ponovno smjestio loptu u mrežu. Doduše, UEFA mu je taj pogodak oduzela i prilično nelogično ga upisala kao autogol Driesa Mertensa.

'SAN RAMOS' PONOVNO ODUŠEVIO SVIJET: /

Real fantastičnom predstavom u drugom dijelu potvrdio četvrtfinale natjecanja

'Izvukli smo se zajedničkim snagama'

"Zbilja? Nemojte me zaje****ti da su mi uzeli drugi gol", bila je prva Ramosova reakcija nakon utakmice kojom je dobro nasmijao novinare.

Kapetan koji je već u nekoliko navrata svojim golovima izvlačio Real kad se nalazio u rezultatskom minusu u ozbiljnijem je tonu nastavio:

"Bila je ovo moja 100. utakmica u Ligi prvaka i želio sam pomoći momčadi golovima u nezgodnom trenutku. Mučili smo se, ali smo se izvukli zajedničkim snagama. Stvario se ponekad ne razvijaju kako si zamislio. Sretan sam što smo prošli, ali moramo analizirati pogreške koje smo napravili."

Nije kopirao Messija

Okrenuo se potom Ramos i najvećem rivalu Barceloni koja će večeras pokušati napraviti nemoguće i nadoknaditi zaostatak 0-4 protiv PSG-a.

"Bio bih sretniji da Barcelona ispadne. Lakše ću spavati", bez dlake na jeziku je poručio Ramos.

Realov stoper je pogodak u Napulju slavio imitacijom telefoniranja što je napravio i Barcelonin as Lionel Messi u subotnjoj pobjedi protiv Celte (5-0).

"Ja sam tako slavio prije Messija i to na Camp Nouu. To je gesta posvećena mome sinu", objasnio je Ramos.