SHOW NA SANTIAGO BERNABEUU / Real Madrid na krilima briljantnog Benzeme smanjo zaostatak za Barcelonom: Modrić s klupe za pričuve gledao rapsodiju Kraljeva

Junak susreta bio je francuski napadač Karim Benzema koji je u razmaku od sedam minuta upisao "hat-trick".

2.4.2023.
18:22

U susetu 27. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je deklasirao Real Valladolid sa 6-0 bez pomoći Luke Modrića koji nije ulazio u igru.

'FORSIRANJE SITUACIJE' /

Legenda Blaugrane tvrdi da bi Messijev povratak u Barcelonu bio kontraproduktivan

Rodrygo je doveo "Kraljevski klub" u vodstvo u 22. minuti, a potom je Benzema započeo svoj "show". U 29. minuti zabio je za 2-0, tri minute kasnije je povisio na 3-0, a u 36. minuti je postigao i treći gol. Bio je to njegov prvi "hat-trick" u Realovom dresu u prvom poluvremenu.

U drugom dijelu među strijelce su se upisali i Marco Asensio u 72. minuti, te Lucas Vazquez u drugoj minuti nadoknade. Dodajmo i kako je Rodrygo osim vodećeg gola upisao i tri asistencije.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić utakmicu je pratio s klupe i nije bilo potrebe za njegovim ulaskom u igru.

Remi u Vigu

U prvom nedjeljnom susretu nogometaši Celte i Almerije odigrali su bez pobjednika 2-2 u Vigu.Dva puta su vodili gosti. Prvo je srpski nogometaš Babić u sedmoj minuti pogodio za 1-0 Almerije, ali je samo tri minute kasnije izjednačio Seferović. Novo vodstvo Almeria je osigurala u 32. minuti kada je strijelac bio Puigmal, ali je deset minuta kasnije izjednačio Carles Perez.U drugom poluvremenu nastavile su se nizati dobre prilike na obje strane, ali se mreže sve do kraja više nisu tresle te su klubovi uzeli po jedan bod.

Večeras su na rasporedu još dvije utakmice, sastaju se Villarreal - Real Sociedad, te Atletico Madrid - Betis. U ponedjeljak će se odigrati posljednja utakmica ovog kola, a za bodove će se boriti Valencia i Rayo Vallecano.

Na ljestvici vodi Barcelona sa 71 bodom, Real na drugom mjestu ima 59 bodova, a zatim slijede četiri kluba koja imaju utakmicu manje, Atletico Madrid sa 51 bodom, Real Sociedad sa 48 bodova, Real Betis sa 45 i Villarreal sa 41 bodom.