REAL I RONALDO UPISALI NOVE REKORDE: / Španjolci postaju noćna mora Bavarcima, ovo im nitko u povijesti nije napravio

Uzvrat se igra 1. svibnja u Madridu.

26.4.2018.
7:30

U prvoj utakmici polufinala Lige prvaka Real je slavio u Münchenu kod Bayerna s 2-1 i napravili veliki korak prema trećem uzastopnom finalu .

Pogodak je za Bayern zabio je Joshua Kimmich (28), dok su strijelci za Real bili Marcelo (44) i Marco Asensio (57). Luka Modrić je odigrao svih 90 minuta, dok je Mateo Kovačić ušao u igru u 83. minuti kod Reala.

Real Madrid je na ovaj način postao prvi klub koji je nanizao šest uzastopnih pobjeda protiv Bayerna. Također, španjolski velikan slavio je tri puta u Ligi prvaka na gostovanju kod Bavaraca što nikome do sada nije uspjelo.

Madriđani su stigli do 150 pobjede u ovom natjecanju te su postali prvi klub kojem je to pošlo za rukom.

Cristiano Ronaldo pak prvi put ove sezone nije zabio u Ligi prvaka. Deset utakmica u nizu dao je barem jedan gol, a sada je tomu došao kraj. U ovom susretu nije uputio niti jedan udarac prema golu što se nije dogodilo do veljače prošle godine.

Međutim preskočio je na vječnoj listi Ikera Casillasa te je sada on nogometaš s najviše pobjeda u Ligi prvaka.