RAKITIĆA PROGLASILI NAJVEĆIM TRAGIČAREM U SEVILLI: / Marca bez milosti prema bivšem Vatrenom; 'On je glavni krivac, ne smije tako igrati ...'

Rakitićjhe napravio pogrešku nakon koje je Borussia zabila gol za 3:1

18.2.2021.
10:12

U prvom susretu osmine finala nogometne Lige prvaka Borussia Dortmund je na stadionu Ramon Sanchez Pizjuan pobijedila Sevillu sa 3-2 uz dva gola sjajnog norveškog napadača Erlinga Haalanda.

HAALAND SRUŠIO SEVILLU, RAKITIĆ OSTAO U SVLAČIONICI NA POLUVREMENU: /

Juventus se izblamirao u Portugalu

Golove za Borussiju zabili su Mahmoud Dahoud (19) i Erling Haaland (27, 43), dok su strijelci za Sevillu bili Suso (7) i Luuk de Jong (86).

Bivši hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić igrao je za Sevillu prvo poluvrijeme, a završnici prvog dijela načinio je pogrešku kod trećeg gostujućeg gola.

'Bio je poput Barcelone'

Španjolski sportski list Marcau svojem je izvještaju sipala hvalospjeve na račun briljantnog Haalanda, a prema Rakitića je proglasila tragičarom utakmice.

"Na njega pada krivica za treći gol. Spetljao se i izgubio loptu, a tako se ne smije igrati protiv ekipe poput Borussije. Reus je zatim krenuo u kontru, a Haaland je završio posao. Lopetegui je pod poluvremenom Raktića ostavio u svlačionici jer nije mogao dati više, igrao je na razini na kojoj je bila Barcelona dan ranije", piše Marca.

[PROMO] Najbolje koeficijente i 100% bonusa na uplate do 1000 kuna potražite u kladionici Germania.