OGLAS

PROSINEČKI SKORO STIGAO DO SENZACIJE PROTIV BEŠIKTAŠA: / Vida 'požutio' u teško izborenoj pobjedi

Branič Vatrenih žuti karton je dobio na samom počeku trugog dijela, pri vodstvu od 3:0

26.10.2020.
22:26

Nogometaši turskog velikana Bešiktaša s 3:2 su pobijedili Denizlispor, kojeg vodi hrvatski trener i legendarni nogometaš Robert Prosinečki.

Bešiktaš je nakon 48 minuta vodio s velikih 3:0, a Denizlispor je do kraja susreta uspio smanjiti na 3:2, no nije uspio stići do boda.

Dilaver asistirao

Hrvatski reprezenttivac Domagoj Vida odigrao je cijelu utakmicu za pobjedničku momčad, a u 58. minuti je zaradio žuti karton.

Domagoj Vida

U drugoj utakmici Rizespor je s 2:0 na gostovanju svladao Sivasspor, a asistent za prvi gol bio je bivši nogometaš zaghrebačkog Dinama Emir Dilaver.