KAKO JE OVO MOGUĆE? / Prosinečki i Petković zabili su identičan gol na točno isti datum u razmaku od 24 godine

Bruno Petković zabio je krajem drugog poluvremena svoj prvi i Dinamov drugi pogodak na utakmici

1.10.2021.
8:46
Screenshot

U susretu 2. kola H skupine Europske lige Dinamo je na gostovanju u Belgiji pobijedio Genk sa 3:0 osvojivši prve bodove u skupini.

Nakon što je natjecanje u skupini otvorio domaćim porazom od West Hama (0:2), Dinamo je u drugom kolu pružio sjajnu predstavu ostvarivši uvjerljivu pobjedu protiv Genka koji je u prvoj utakmici srušio Rapid u Beču sa 1:0.

DINAMO IM OČITAO LEKCIJU /

Belgijci raspalili po Genku: 'Bila je to noćna mora...'

Povratak u budućnost

Bruno Petković zabio je krajem drugog poluvremena svoj prvi i Dinamov drugi pogodak na utakmici. Prekinuo je time Petković golgeterski post, ali i rekreirao pogodak kakav je Robert Prosinečki zabio prije točno 24 godine protiv Grasshoppersa.

Na Twitter stranci Everything about HNL izašla je snimka oba pogotka i nevjerojatno je koliko su slična. Pogledajte sami i uvjerite se OVDJE.