Lagano do četvrtfinala / Privatna zabava Lionela Messija na Camp Nou: Argentinac se igrao nogometa u visokoj pobjedi Barcelone

Mladi Ousmane Dembele dovršio je priču pogotkom u sudačkoj nadoknadi

13.3.2019.
23:00
AP images

U nominalno drugom susretu večeri Lige prvaka između Barcelone i Lyona Lionel Messi je opet imao privatnu zabavu. Na krilima briljantnog Argentinca Barcelona je uletjela u četvrtfinale Lige prvaka visokom pobjedom od 5:1 na svom Camp Nou.

Najprije je doveo Barcu u vodstvo golom u stilu Panenke iz penala u 18. minuti. Pa je vrhunski odgledao akciju u kojoj je Suarez servirao Coutinhu dodavanje za lagani pogodak u praznu mrežu.

Lyon je nakon gužve u šesnaestercu početkom drugog poluvremena došao do gola i tračka nade, no Messi je opet pokazao tko je gazda na Camp Nou. Najprije je u 78. minuti driblingom na leđa bacio dvojicu braniča Lyona i zabio za 3:1, da bi zatim pronašao Piquea u odličnoj poziciji u kontri za visokih 4:1.

Mladi Ousmane Dembele dovršio je priču pogotkom u sudačkoj nadoknadi, također nakon što mu je Messi dao idealnu loptu u tranziciji.