PA ŠTO RADIŠ ČOVJEČE?! / Bilićev vratar s dvije užasne pogreške uništio West Ham kod Sunderlanda

Bilićev West Ham nije uspio povezati dvije pobjede, nakon uspjeha protiv Swanseaja, "čekićari" su kod posljednjeplasiranog Sunderlanda odigrali 2:2 u 33. kolu Premier League.

15.4.2017.
18:05

U prošlom kolu Bilećeva momčad slavila je nakon dva mjeseca, a sad je nespretno ispustila puni plijen kod Sunderlanda.

Khazri iz kornera!

Gosti su poveli u 5. minuti, strijelac je bio Ayew. Khazri je iz kornera (!) pogodio za 1:1 u 26.

West Ham je još jednom došao u vodstvo, ovaj put je pogodio Collins u 47. minuti, glavom nakon kornera.

Velika pogreška Randolpha

I kad se Londončanima već smiješila pobjeda, u 90. minuti izjednačio je Borini, nakon velike pogreške vratara Randolpha koji je otišao u nepotreban "izlet", izbio je loptu koja je došla do Borinija koji je su ruba 16-erca pogodio nebranjenu mrežu.