GLEDAMO I NE VJERUJEMO / Prije 44 godine viđen je jedan od najboljih golova ikad u nogometu. Gledat ćete ga više puta, garantirano

Rezultat je bio 1-1, igrala se 88. minuta kad je Rainer Bonhof uzeo loptu u svoje ruke, namjestio ju i vanjskim felšom pokraj živog zida majstorski zabio za pobjedu

16.4.2022.
14:11
Screenshot: Instagram

Na društvenim mrežama, točnije Instagram profilu popularnih Nogometnih ikoni, osvanuo je jedan od najboljih golova ikad u nogometu. Radi se o majstorski izvedenom slobodnom udarcu Rainera Bonhova. Prije 44 godine Bonhova je za Borussiju Mönchengladbach protiv Liverpoola zabio tada gol mjeseca, ali kasnije je gol uvršten u red onih najboljih ikad. Rezultat je bio 1-1, igrala se 88. minuta kad je Rainer Bonhof uzeo loptu u svoje ruke, namjestio ju i vanjskim felšom pokraj živog zida majstorski zabio za pobjedu.

OVOG NAM SE UVIJEK DRAGO PRISJETITI: /

Na današnji dan prije 33 godine pala su dva najčuvenija gola u povijesti nogometa

Inače, Rainer Bonhof bivši je njemački nogometaš koji je igrao kao defenzivni vezni ili krilni bek, ali koji je bio poznat po svojim povremenim žestokim udarcima. Bio je ključni igrač u Zapadnoj Njemačkoj 1974. godine koja je osvojila SP.