POZDRAV IZ SUNDERLANDA: / Manchester United iskoristio kiks gradskog rivala Cityja

Kiks Cityja iskoristio je gradski rival Manchester United, koji je pobijedio posljednjeplasirani Sunderland sa 3-0. Strijelci su bili Memphis Depay (45+4), Wayne Rooney (46) i Juan Mata (90).

26.9.2015.
19:15

Leicester je poveo protiv Arsenala u 13. minuti pogotkom Jamieja Vardyja, da bi na kraju izgubio 2-5. Trotruki strijelac za "topnike" bio je Alexis Sanchez, a po jedan su dodali Theo Walcott i Olivier Giroud.

Andrej Kramarić, koji uglavnom grije klupu Leicestera, ušao je u igru u 78. minuti, te je u kratkom vremenu pokazao da bi mu trener Claudio Ranieri trebao dati veću minutažu.

Dodavanje Kramarića

U 84. minuti Kramarić je asistirao Mahrezu, koji je loše pucao, a u 88. minuti Kramarićev udarac je obranio vratar Cech.

I Liverpool je napokon upisao pobjedu. Kod kuće je svladao Aston Villu sa 3-2 uz dva pogotka oporavljenog Daniela Sturridgea i jedan Jamesa Milnera. U sastavu "redsa" nije bilo ozlijeđenog Dejana Lovrena.