TRI SPORNA TRENUTKA VELIKOG DERBIJA NA MAKSIMIRU: / Je li kapetan Rijeke zasluženo dobio drugi žuti karton?

Odmah na početku drugog poluvremena došlo do sportne situacije na štetu Rijeke.

4.4.2018.
18:49
Screenshot

Pri vodstvu Dinama od 1:0 protiv Rijeke u polufinalu Kupa Filip Bradarić neoprezno je startao u jednom duelu te je zaradio drugi žuti karton. Išao je Bradarić u 47. minuti otvorenim đonom na loptu, ali situacija je sporna jer se vidi kako je kapetan Rijeke prvi išao na loptu.

[FOTO, VIDEO] MODRI RAZBILI RIJEČANE I PLASIRALI SE U FINALE KUPA, ALI...: /

Suci su uništili derbi

Stručni komentator HNTV-a Igor Cvitanović istaknuo je tijekom prijenosa kako je sudac Mario Zebec vrlo vjerojatno pogriješio. Je li ovaj start bio za žuti karton ili ne znat će se poslije analize suđenja po završetku utakmice.

Spornu situaciju pogledajte ovdje.

Također treba napomenuti kako je isti igrač u posljednjim trenucima prvog poluvremena rukom u kaznenom prostoru zaustavio udarac Doumbije s 20 metara, no sudac se nije oglasio. Isto tako Zebec je napadaču Acostyju dodijelio karton zbog navodnog simuliranja. On je u 70. minuti pao u kaznenom prostoru nakon duela sa Stojanović. Međutim, na usporenioj snimci se može vidjeti da je prekršaja bilo, ali izvan 16-erca.