NEZAUSTAVLJIV JE / Pogledajte novi majstorski gol našeg Ivana Perišića, je li mu ovo bio posljednji u dresu Intera?

Perišić je zabio prvi pogodak u pobjedi (3:0) svog Intera nad Sampdorijom

22.5.2022.
20:21
Screenshot

Nogometaši Intera u posljednjem kolu Serie A su čekali, ali nisu dočekali kiks Milana koji je pobijedio Sassuolo 3:0 i osigurao naslov prvaka, dok su Nerazzurri ostali drugi s dva boda manje.

MILAN JE PRVAK ITALIJE /

Rossoneri osvojili prvu titulu nakon više od deset godina, Perišić zabio u pirovoj pobjedi Intera

Svoj dio posla Inter je protiv Sampdorije obavio u drugom poluvremenu domaće utakmice te je pobijedio 3-0. Seriju pogodaka otvorio je hrvatski nogometaš Ivan Perišić koji je u 49. minuti dao gol za 1-0. Lijepo je Perišić pratio akciju te iskosa pogodio suprotni kut za svoj osmi ligaški pogodak u sezoni. Gol možete pogledati OVDJE.

Perišić je nedugo nakon što je zabio izašao iz igre zbog ozljede, a kasnije je Corrrea zabio još dva za pirovu pobjedu sada već bivšeg prvaka.

Nakon ove utakmice postavlja se pitanje je li ovaj Perišićev pogodak bio njegov posljednji u dresu Intera jer on još nije dogovorio novi ugovor s Nerazzurrima, iako ga oni žele zadržati u svojim redovima, no ne uspijevaju se dogovoriti oko financijskih uvjeta. U međuvremenu su se pojavile priče da ga u svoje redove žele dovesti drugi velikani, a najviše se pisalo o interesu engleskog Chelseaja i talijanskog Juventusa.

Perišić je ove sezone u sjajnoj formi i u 48 nastupa za Interu svim natjecanjima zabio je devet golova i devet puta asistirao te je jedan od najboljih igrača Nerazzurra.